Kwaliteit:
kwantiteit:
Prijs:
Sfeer:
Goede friet en ruime keuze in snacks.Betaalbaar. Vriendelijk personeelsbeleid. Wij komen hier regelmatig.
Kwaliteit:
kwantiteit:
Prijs:
Sfeer:
Geen opmerking ingevuld.
Kafir
- 18 januari 2006 23:00
Kwaliteit:
kwantiteit:
Prijs:
Sfeer:
De diverse maten friet speciaal kosten respectievelijk €1,30; €1,55 en €1,75. Dat is natuurlijk geen geld, helaas is daarmee het meeste positieve over Mac Roy wel gezegd.
De friet is niet bijzonder lekker en zoals al gezegd is het kreukelfriet wat natuurlijk niet helemaal briljant is, wel briljant is de gefrituurde aardappelsmiley die dan ook het enige sfeerpuntje verklaart. Voor de rest is het met de sfeer (sneltramstation Nieuwegein centrum) bar slecht gesteld.
We waren nog bezig met het schrijven van een haiku:
boeddha in kreukels
frietdampen in winterlucht
glimlach in goudstuk
Kerux
- 13 november 2005 23:00
Kwaliteit:
kwantiteit:
Prijs:
Sfeer:
Dit zeg ik niet snel, maar deze friet was echt nauwelijks te eten, veel te zout, gruwelijk vet: bah.
Verder ook geen verzachtende omstandigheden, de sfeer is slecht en prijs en kwantiteit zijn hooguit normaal (en blij toe dat de kwantiteit niet hoger lag).
Kwaliteit:
kwantiteit:
Prijs:
Sfeer:
Opnieuw gebakken, te zoute, veel te vette kreukelfriet met bremzoute pindasaus. Na het bakje leeggegeten te hebben trof ik zelfs opgedroogd frituurvet aan. Verder zorgt de locatie, op het perron aan de trambaan, niet echt voor sfeerpunten. Voor mij de slechtste frietervaring tot nu toe, vermijd deze tent dus maar gewoon.